ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата денеска со митинзи во Ѓорче Петров и Куманово

ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата „За Подобра Македонија” денеска ќе одржат два митинзи.

Првиот митинг ќе биде во Општина Ѓорче Петров (кај Црква Св. Петар и Павле) во 17:30 часот, а вториот митинг во Куманово (Градски Плоштад) со почеток од 20:00 часот.

 
 
07.12.2016 - 14:37

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега