Група насилници претепале ученик од Димитар Влахов

Вчера попладне бил претепан ученик од средното училиште Димитар Влахов.

Инцидентот се случил околу 17 часот кога неколку разбојници го нападнале 15-годишниот Д.Д. кој веднаш побарал медицинска помош.

Полицијата трага по сторителите.

Сеуште не се познати мотивите за нападот.

07.09.2013 - 11:54

најчитано сега