Летале куршуми на плоштадот во Куманово

Утрово на плоштадот “Маршал Тито” во Куманово настанала тепачка помеѓу повеќе лица.

При инцидентот еден од насилниците испукал неколку куршуми во воздух заради заплашување.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на сучајот.

08.09.2013 - 13:21
Фото: 
Плусинфо

најчитано сега