ВИДЕО: Спектакуларниот огномет по повод 22-от роденден на Македонија

Вчера на плоштадот Карпошово востание се празнуваше 22-от роденден на Македонија. Посетителите ги забавуваа Каролина Гочева, Суперхикс и Аделина Тахири.

На крајот имаше и фантастичен огномет по повод Денот на независноста.

Погледнете...

ВИДЕО: Турлитава

09.09.2013 - 12:43

најчитано сега