Штип на нозе - исчезна 12 годишно девојче

Полицијата трага по 12 годишната штипјанка П.А. која е исчезната веќе еден месец. Девојчето има пречки во развојот и нејзините најблиски се сомневаат дека таа е грабната, објавува штипската телевизија „Стар“ 

Семејството на малолетничката апелира до граѓаните, доколку имаат некакви информации да пријават во полиција.

 

11.09.2013 - 15:23

најчитано сега