Монструм од Куманово си ја претепал сопствената мајка

Кумановчанец си заработи кривична пријава поради семејно насилство.

55-годишниот З.К. од Куманово пред неколку денови во својата семејна куќа започнал вербална расправија со својата мајка, 79-годишната С.К. а во еден момент и физички ја нападнал истата.

Бесниот кумановчанец и со тврд предмет и нанел скршеница на лицето на сопствената мајка.

16.09.2013 - 12:12
Фото: 
Денешен

најчитано сега