Тешка сообраќајка кај Росоман - загина мотоциклист

Се уште непознат возач на моторцикл вечерва нешто по 20 часот загинал во тешка сообраќајна несреќа кај Росоман. Како што дознава Press24 од полициски извори, во него удрил Опел со кавадаречки регистарски таблички. Мотоциклистот почиинал на лице место. Полицијата излегла на увид

26.09.2013 - 00:19

најчитано сега