ВИДЕО: Крвава тепачка за позната манекенка во скопската дискотека Привилиџ

Крвава тепачка вчера ги вознемирила гостите на ноќниот клуб Привилиџ во Скопје, јавува ЗаСе. Според информациите кои ги објави порталот тепачката настанала откако еден гостин почнал расправија кој прешла во физичка пресметка со позната манекенка. Во мешаницата се вклучиле и други гости по што почнале да летаат шишиња на сите страни. Имало и полесно повредени. Погледнете го видеото.

27.09.2013 - 00:17

најчитано сега