ВИДЕО: Вака изгледаше првиот тренинг на Антиќ за Атланта

-Перфектно. Малку е различно од Европа, но треба да се прилагодам на системот и почнува да ми се допаѓа. Моите соиграчи и тренерот ми помагаат и мило ми е поради тоа, рече Антиќ после тренингот. 

Видеото можете да го погледнете на официјалниот веб сајт на Атланта Хоукс

02.10.2013 - 12:30

најчитано сега