Убил две жени па си го одзел животот - хорор во Куманово

Хорор ги потресе жителите на кумановската населба Бедиње.

Како што пренесува МИА, претпладнево во Куманово маж убил две жени, а потоа решил и самиот да си го одземе животот.

На местото на настанот увид вршат екипи на СВР Куманово, на Основното јавно обвинителство и истражен судија. 

Повеќе детали ќе се знаат подоцна.

02.10.2013 - 13:14

најчитано сега