Заев: Ако власта не го спроведе проектот за повраток на ДДВ - СДСМ ќе го стори тоа! (ВИДЕО)

Денеска лидерот на СДСМ, Зоран Заев, одговарајќи на новинарски прашања истакна дека доколку Владата на ВМРО-ДПМНЕ не го спроведе проектот за враќање на ДДВ на граѓаните, тогаш тоа ќе го направат СДСМ.

11.10.2013 - 13:57

најчитано сега