ФОТО: Бакнежот на Анчелоти и Конте предизвика бура од реакции

Натрпеварот  помеѓу Јувентус и Реал Мадрид кои резултатот беше 2:2 навистина беше одличен, но на социјалните мрежи повеќе се зборува за Конте и Анчелоти отколку за самиот дуел.

Нивниот бакнеж и прегратката по натпреварот  предизвика  бура од реакции.

07.11.2013 - 15:27

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега