ФОТО: Фудбалер на Ливерпул си го заглави луксузното Порше во жива кал

Фудбалерот на Ливерпул,  Андре Виздом, го заглави своето луксузно Порше во жива кал.

Фудбалерот успеа да се извлече, но скапото порше остана заглавено во калта, додека тој брзаже за натпреварот на стадионот на Дерби.

11.11.2013 - 15:29

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега