Блокиран булеварот Теодосиј Гологанов во Скопје

Дел одбулеварот Теодосиј Гологанов вечерва е затворен за сообраќај. За среќа, овој пат не станува збор за сообраќајна несреќа туку за снимање филм. Екипа која работи на се уште непознат филмски проект цела ноќ ќе снима на една од најфрекфентните сообраќајници.
Оние кои редовно го користат овој булевар, сега ќе треба да возат по алтернативните сообраќајници.

13.11.2013 - 21:19

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега