Туниската Кофикаб бара работници од Македонија за фабриката во Кавадарци - еве ги работните места

Компанијата Кофикаб од Тунис, која почнува со работа во постоечки капацитет, а ќе гради фабрика до Дрекслмаер во Кавадарци, вработува на неколку позиции

Кофикаб е еден од водечките производители на кабли и жици за автомобилската индустрија во Европа и Северна Африка, со капацитети во Тунис, Португалија, Мароко и Романија.

Ги снабдува Форд, БМВ, Фолксваген, Опел, Ауди, Дајмлер Крајслер, РЕно, Пежо, Фиат и други.

Аплицирајте за некоја од позициите на линковите:

Transport & Custom Coordinator

Responsabilities
http://www.vrabotuvanje.com.mk/job-advert/transport—custom-coordinator/9847

Logistics Operators

Responsabilities
http://www.vrabotuvanje.com.mk/job-advert/logistics-operators/9848

Administrative Secretary

Responsibilities
http://www.vrabotuvanje.com.mk/job-advert/administrative-secretary/9850

Transport & Custom Coordinator

Responsabilities
http://www.vrabotuvanje.com.mk/job-advert/transport—custom-coordinator/9847

 

 

01.12.2013 - 14:11

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега