ВИДЕО: НЛО слета во Германија?

Се појави видео на кое се гледа како НЛО слета на ливада во Германија. Ова видео е толку реално што веднаш се претпоставува дека станува збор за режирани кадри. Но  од друга страна, интересирањата на Јутјуб се големи бидејќи прв пат глуѓето ледаат летачко летало кое слета.

 Ова е најпопуларното видео на Јутјуб.

 

11.12.2013 - 09:43

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега