ВИДЕО: Еве како ќе изгледаат автобусите во иднина

Погледнете со какви автобуси ќе се возиме во иднина.

18.12.2013 - 13:29

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега