До смрт ја претепал 19-месечната ќерка а сопругата очекува тројка - еве ги деталите

Еден дваесетгодишен маж од Белград е уапсен откако до смрт го претепал совето 19-месешно бебе.

Како што соопштува српската полиција, се работи за Александар А. кој веднаш бил приведен, а се бранел со молчење.

Лекарите на телото на бебето, чија смрт ја пријавиле родителите, забележале повреди од давење и удирање, по што откриле како натсанала смртта кај бебето.

Според податоците на српскиот Телеграф,, сопругата на монструмот, 20-годишната Александра, е бремена и очекува тројка. 

Каде ли ќе му оди душата на овој човек...

20.12.2013 - 13:50
Фото: 
Денешен

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега