Пресврт: Ќерката на Џеј му прости на Адил

Нов пресврт во животот наќерката на пејачот Џеј Рамадановски инејзиниот сопруг Адил кој ја претепа пред две недели во нивната семејна куќа, само два месеци по породувањето.

Ана вели дека му простува на Адил и сака да биде со него заради нивното бебе.

- На Адил не сакам да му се вратам како сопруга, но му простувам бидејќи сакам нашето синче да има мир. Ние двајцата не функционираме како пар и затоа нема потреба да пробуваме се одново. 

Таа истакнува дека би сакала и да раскаже се но нема потреба бидејќи медиумите се пренесуваат како што сакаат. Вели дека секое семејство има несогласувања но тие отишле предалеку.

 

20.12.2013 - 15:29

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега