ВО ЖИВО: Врвулица од луѓе - погледнете ја атмосферата на плоштадот во Скопје во моментов

Атмосферата на плоштадот Македонија погледнете ја тука

31.12.2013 - 14:11

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега