ФОТО: Еве што остана од автомобилот на синот на Ханка Палдум со кој прегази три жени

Возач на автомобил марка Нисан, бил уапсен во вторникот навечер откако прегазил три жени со својот автомобил. Се работи за 28-годишниот син на филк-пејачката Ханка Палдум кој ги прегазил жените во сараево, а според тестирањата се докажало дека таа вечер коростел наркотици.

Повеќе прочитајте ТУКА.

15.01.2014 - 15:29

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега