Несреќен кумановчанец: Оставил автомобил нашол пепел

Несреќен кумановчанец вчера остана без автомобил.

Како што информираат од МВР, возилото на 56 годишниот С.Б. се запалило вчера на улицата „Мирче Ацев“ во Куманово, од засега непознати причини.

Полицијата работи на целосно расчистување на случајот и утврдување на причините кои довеле до опожарување на возилото.

09.02.2014 - 12:47

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега