ВИДЕО: Сексипилната Скарлет Јохансон во улога на вонземјанка

Актерката Скарлет Јохансон која сме навикнати да ја гледаме со секси и заводнички улоги овој пат доби малку поинаква невообичаена улога за неа.

Новата улога на Скарлет Јохансон  во  научно-фантастичниот филм Under the Skin во режија на Џонатан Глејзер е сосема поразлична од сите кои ги имала до сега

Таа во филмот е вонземјанка која заведува непознати мажи. Премиерата на филмот е закажана за 4 април а ова е неговиот прв официјален трејлер. 

12.02.2014 - 13:41

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега