ВИДЕО: Наместо да заспие тоа запеа заедно со својот татко

Погледнете го ова преслатко бебнце кое ќе запее заедно со својот татко. 

12.02.2014 - 15:07

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега