ФОТО: Миа Колучи ужива во Дизниленд

Познатата актерка Лусиана Лопилато или нам добро позната како Миа Колучи од серијата Млади Бунтовници вчера на својот Фејсбук профил објави фотографија со нејзиниот сопруг и бебенцето Ноах под која напиша:Ноах за прв пат го посети Дизниленд. 

13.02.2014 - 09:53

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега