Камерата паднала од авионот– нема да верувате што снимила

Go Pro камерата е најчесто користена за  екстремните спортисти. Една таква камера паднала од раката на еден падобранец. Осум месеци подоцна, камерата ја пронашол еден фармеp и се изненадил кога видел што се снимила!

Поради идеалните условите за скок падобранците се припремале да ја снимат целата авантура но во последен момент камерата паднала кон земјата.

Нема да верувате што се снимила камерата, откако паднала од авионот... Погледнете.

13.02.2014 - 11:01

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега