ФОТО: Фифи има нов имиџ

Македонскиот учесник на Икс Фактор Филип Јаневски - Фифи на својот Фесјбук профил објави фотографија од неговата најнова фризура. 

19.05.2014 - 16:01
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега