ВИДЕО: Светот воодушевен- погледнете како овој новинар ја изненади девојката

Ова е дефинитивно најимпресивното видео снимено за искажување љубов.

Познатиот новинар Џо Микалзук сними навистина уникатно видео за својата свршеничка Џени во кое огромен број славни личности им посакуваат среќен брак.

 

Тој ги искористил привилегиите кои му се нудат во професијата и фактот што секојдневно се среќава со вистински холивудски ѕвезди.

 

Новинарот ги замолил да учествуваат во видеото кое тој го спремал за Џени, а каков е резултатот може да погледнете на следното видео.

 

Таму ќе ги видите Камерон Дијаз, Скарлет Јохансон, Кејт Винслет, Семјуел Џексон, Арнолд Шварценегер, Хју Џекмен и многу други славни актери и актерки.

20.05.2014 - 14:56
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега