ФОТО: Леонардо ди Каприо фатен на дело

Холивудскиот актер Леонардо ди Каприо е фатен како лудува по ноќните клубови. Актерот по свечената премиера на Канскиот фестивал заминал во еден ноќен клуб, а покрај него била една бринета од која  Леонардо не се одвојувал. 

Погледнете...

 

 

21.05.2014 - 09:23
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега