ВИДЕО: Ако Инстаграм би бил измислен во 80тите години…

 

Што ако Инстаграм бил измислен уште во 80-тите, еве како би изгледал. Погледнете...

24.06.2014 - 15:35
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега