Нов глупав интернет предизвик кој им се допаѓа на мажите (ФОТО)

На сите им е досадно во карантин, а тоа го потврува и новиот предизвик кој е може да се рече дека е најлош досега.

По фустанот од перници и покривач, сега жените ширум светот се сликаат во фустан од ќеса. Идејата е иста како и минатиот пат, но овој пат се користат хартиени или пластични ќеси.

Припадниците на понежниот пол рачно ги прават овие „фустани“, а има и такви кои сами ги намотаа ќесите околу себе.

28.04.2020 - 22:39

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега