Нова аудио бомба - Заев: Паѓа Tалир 2, паѓа Поштенска банка, паѓаат еден куп предмети, паѓа на Али Ахмети попис

На платформата Јутјуб изутрината се појави нова аудио бомба на се слуша само гласот на претседателот на СДСМ, Зоран Заев.

Тој зборува за носењето на Законот за јавно обвинителство, но и комбинаторики за паѓање на судски предмети.

11.07.2020 - 11:05

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега