Нови Сад: Маж легна на улица и го блокираше сообраќајот (ФОТО)

Несекојдневна ситуација беше забележана во Нови Сад, а тоа го потврдува и фотографија на социјалната мрежа Инстаграм.

Повозрасен маж легна на булевар и го блокираше сообраќајот во центарот на градот.

„Непознат маж легна на булевар и го блокираше сообраќајот, а притоа го загрози својот, но и животите на другите учесници во сообраќајот“, објави

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by NS Uživo (@nsuzivo.rs)

 

18.05.2022 - 18:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега