Објавила оглас дека продава ормар: Купувачи не престанувале да се јавуваат, но само поради овој срамен детаљ

Само сакала да објави фотографии на оглас, а сега е интернет сензација.

Џули Ик посакала да го продаде својот ормар, но на потенцијалните купувачи им понудила многу повеќе од ормар.

-Здраво Џули, не сакам да бидам безобразен, но сакам да ти кажам дека во огледалото се гледаат твоите голи гради - гласеле пораките кои ги добивала.

Џули, секако ја тргнала таа фотографија, но предоцна, биодејќи веќе станала вирална.

Dobila je upozorenje od kupca

 

 

 

19.10.2018 - 21:44

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега