Одбил да застане и се обидел да прегази полицаец во Неготино

Полициски службеници го уапсиле 20-годишниот И.С. од Неготино, кој одбил да застане на даден знак и се обидел да удри полициец.

Од МВР информираат дека инцидентот се случил на 25.06.2022 во 23.00 часот во Неготино.

По целосно документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.

26.06.2022 - 16:37

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега