Огњен и се уште и праќа пораки на Карлеуша: Јелена ги крена нозете, па тој вака го возврати ударот (фото)

Пејачката Јелена Карлеуша се најде во центарот на порно скандал, кога фудбалер Огњен Врањеш објави нејзини голи фотографии.

Приказната околу порно аферата со денови не запира.

Вчера Јелена Карлеуша објави фотографија на Инстаграм, во лежечка положба, пејачката си ги сликаше нозете, облечена во спортска варијанта.

Тоа што денеска ги изненади многумина е објавата на Огњен Врањеш кој на Инста стори сподели фотографија во идентична позиција.

Што сакаше да направи со овој потег не е познато, но дека е провокација нема сомнеж.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.01.2019 - 13:24

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега