Огромна трагедија во Македонија: Родителите си го пронашле младиот син мртов дома

Околу 19.00 часот во Полициската станица Неготино, од Итна медицинска помош било пријавено дека во тоалетот во сопствената куќа на улица „Васка Калајџиска“  од родителите бил пронајден починат  26-годишниот М.Т.

Увид на местото извршиле Јавен обвинител и екипа од Полициската станица Неготино.

По наредба на Јавен обвинител, телото на починатиот било дадено на обдукција.

 

 

 

14.09.2018 - 13:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега