Охриѓанец ја нападнал мајка си и ѝ зел 3.000 денари

Охридската полиција поднесе кривична пријава за 44-годишниот Г.П, жител на овој град, поради сомнение за сторено кривично дело „разбојништво“.

Како што информираат од МВР, на 27. март годинава, во семејниот дом во Охрид, тој физички ја нападнал неговата мајка по што ѝ одзел 3.000 денари.

Макфакс

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.04.2021 - 12:47

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега