ОК Ѓорче Петров ВМРО-ДПМНЕ: Ѓорче Петров е спремно за обнова

Граѓанска средба на советничката група на ВМРО-ДПМНЕ во населеното место Мире Ацев, граѓаните укажаа на многу проблеми како инфраструктурни така и општествени, се пожалија на игнориранскиот однос од надлежните во општината, а особено од градоначалникот, стои на фејсбук страната на ОК Ѓорче Петров на ВМРО-ДПМНЕ.

-ВМРО – ДПМНЕ ќе понуди решение на овие проблеми и заедно со граѓаните ќе ги надминат овие потешкотии. Ѓорче Петров е спремно за Обнова на Македонија.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.10.2019 - 21:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега