Опожарено возило во Прилеп

 

Прилепчанец пријавил дека му било опожарено возилото.

Вчера вечер во 19 часот и 50 минути во Полициската станица Прилеп, З.Б.(52) од Прилеп пријавил дека на улица „Задарска“ во Прилеп било опожарено неговото патничко возило „шевролет“ со прилепски регистарски ознаки.

Извршен бил увид на местото на настанот од увидна екипа на Полициската станица Прилеп. Се работи на расчистување на случајот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

26.03.2020 - 10:19

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега