Откако родила близнаци, направи нешто што би го згрозило секој родител (ВИДЕО)

 

Џули МекКонел се омажила по втор пат, а од првиот брак имала 3 деца. Со новиот маж Ден сака повторно деца, па набрзо забременила и тоа со близнаци.

После 40 години се зголемува шансата да се роди дете со Даунов синдром. Поради тоа тие направиле тестови како би биле сигурни дека нивните синови нема да бидат родени со овој синдром.

Меѓутоа откриле дека децата го имаат токму тој синдром. Џули сметала дека во тие години не може да гледа синови со посебни потреби, па одлучила да ги даде на посвојување чим ги роди.

 

 

 

 

17.02.2017 - 17:20

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа