Падна мрак а и понатаму е многу топло - Од утре пресврт

Ова се температурите вечерва низ Македонија.

Иако падна мрак сеуште е претопло.

Од утре не очекува невреме, а во четврток најтопол ден.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.06.2019 - 20:39

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега