ПАНИКА ВО МТВ: Снимено како се тресе зградата во моментот на земјотресот

Композиторот и музичар Емин Џијан објави снимка од моментот кога се случи силниот земјотрес во Скопје, почувствуван во зградата на МТВ при концерт.

 
 
11.09.2016 - 21:37

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега