Победи во „Големиот брат“, а од „Задруга“ брзо излезе: Македонецот Спејко со нов имиџ

Дарко Петковски Спејко победи во реалното шоу „Големиот брат“, па оваа година одлучи да учествува и во „Задруга3“ каде немаше многу среќа.

Она што е интересно е дека сега целосно го промени имиџот, односно ја скрати долгата коса и брадата.

Со новиот изглед се пофали и на сцоијалните мрежи. Погледнете:

 

 

 

Добивајте вести на Viber

05.11.2019 - 23:20

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега