Починато лице најдено во стан во Аеродром

Во 08,50 часот во Полициската станица Аеродром од Итна медицинска помош било пријавено дека на булеварот “АСНОМ“ во стан имало починато лице.

Се работи за 41-годишниот Т.К.

Извршен бил увид на местото на настанот од увидна екипа од СВР Скопје.

По наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било предадено за обдукција.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

26.01.2020 - 15:09

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега