Подгответе се за пресврти - временска до крајот на месецот

Ова е долгорочната временска прогноза за цел Ноември според Accuweather.

 

 

 

 

12.11.2018 - 19:51

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега