Покрај тоа што е згодна, таа покажа и како се танцува- Кристијано Роналдо е вистински среќник

Вереницата на Кристијано Роналдо која е речиси 10 години помлада девојка Џорџина Родригез сака да танцува, особено салса.

На видеото кое исплива на Јутјуб, Шпанката заносно танцува во сиви хеланки и високи потпетици.

Обожавателите ја опсипаа со коментари, некои поради нејзиниот изглед, а некои поради вештините за танцување.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

27.01.2020 - 10:46

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега