Полицијата го истражува легендарното паркирање во Битола

Граѓани од улица „Леринска“ во Битола пријавиле во СВР-Битола дека вчера во попладневните часови, битолчанка со својот автомобил ја оштетила фасадата на зградата.

Од СВР-Битола информираат дека пријавата е пристигната, архивирана и се истражуваат причините за регистрираниот настан.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.05.2020 - 10:44

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега