Полицијата во потрага: Исчезна малолетник од Скопје

Мајка пријавила дека нејзиниот малолетен син е исчезнат во текот на вчерашниот ден.

-Вчера во 13.00 часот во Полициската станица Аеродром, В.Н.(37) од Скопје пријавила дека од домот се оддалечил нејзиниот 15 - годишен син. Тој и претходно во повеќе наврати го напуштал домот, соопшти МВР.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.  

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.09.2019 - 16:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега