Потрагата заврши трагично: Исчезнатиот беровчанец најден мртов

Во текот на вчерашниот ден во 09  часот во Берово на улица "Дамјан Груев" пронајден е починат 75-годишниот Б.Б.  од Берово кој на 10. месецов беше пријавен за исчезнат.

Извршен е увид на местото на настанот, телото на починатиот е  предадено на фамилијата за погреб.

 

 

 

14.02.2018 - 09:50

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа